Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Eliška

Štěňátka
Narození štěňátek proběhlo 14.5.2009, Celkem se narodilo 5 štěňat. 3 kluci a 2 holky. Štěňátka jsou zbarvena do tmavě černé a místý špinavý blond. Tahle barva je však nestála. Štěňátka rostou a postupně se jim barva mění, tak, jak to bylo u jejich maminky.
Jejich tatínkem je Daneček z Brna, je to pejsek s průkazem původu. Eliška jejich maminka, však průkaz nemá, ikdyž její oba dva rodiče ho měli. Štěňátka jsou tedy čistokrevná, ale bez průkazu původu.
 
 
Fotografie po 2 měsících a 2 týdnech
 
Dnes už náš byt okupují jen 3 štěňátka. Začínají mít vlastní charakteristiky a proto je máme takřka pojmenované a opravdu nás už mrzí, že nemohou si stále naleznout pánička. Proto neváhejte a tyto skvělé štěňátka s neuvěřitelně sympatickou povahou kupujte IHNED!
 
 
Tlapka
 
 
 
Chlapeček s naprosto krásnou srstí. Nejen že má bílé tlapky (viz. obrázek), ale je přítulný a mazlivý. Nejraději by se mazlil celé hodiny a proto potřebuje pánička který mu to dopřeje. Výhodou je, že Tlapka miluje děti.
 
Holčička Spajďačka
 
 
 
Tato slečna má své jméno po tom, že ráda dovádí se svými bratry. Dokáže nepřetržitě zkoušet vyskočit na pohovku. Nejraději zkoumá terén a po úspěchu se mazlí. Hrozně ráda běhá a hraje si s plyšáky. Můžu doporučit všem hravým páničkům.
 
Spajďák
 
 
 
Ikdyž se na fotce povaluje, tak je to nejhravější štěňátko, které můžete vidět. Nejen, že má rád svou hlavu a vymýšlí ty nejdůmyslnější hračky, ale také má specifický poležení. Zde to nelze vidět ale rád leží na bříšku s roztáhnutýma nohama, tak se i plazí. Je to velkej chlap, kterému nebude vadit jakákoliv manipulace, takže skvělý případ pro děti:). Hodně specifický je i v jídle. Miluje jídlo, taky je z nich nejlépe stavěný.
 
Fotografie po 4 týdnech
 
Chlapeček A
  
Tento chlapeček je přezdíván "Spajďák" po komiksové postavičce Spider man. Velice rád přelíza ohrádku, ve které se svýma sourozencema přebývá. Hodně zjišťuje nové věci. Je hravý a také největší.
 
Chlapeček B
  
Rád jde ve stopách "Spajďákovi". Nejraději však provokuje své brášky v bitvě. Hrozně rád si hraje.
 
Chlapeček C
  
Ze štěňátek asi nejlépe zbarvený. Má i pěknou bílou náprsenku a malý (viditelný na fotce) flíček na pusince. Nejraději se tulí k lidskému kamarádovi.
 
Holčička D
 
  
Slečna "velitelka". Ráda ukazuje bráškům, že rvát se mezi sebou nemá! Nejraději jim předvádí hru: Kdo dříve usne.
 
Holčička E
  
"Dobyvatelka", která nejraději následuje kluky v bitvách a taky ráda papá.
 
 
Fotografie po 14 dnech
 
Chlapeček A
  
 
Chlapeček B
  
 
Chlapeček C
  
 
Holčička D
  
 
Holčička E
  
 
Fotky pohromadě i s maminkou a jiné, naleznete zde.
 
Jestli budou jakékoliv otázky tak je směřujte na mtureckova@seznam.cz 
 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek